ژاپنی مقتدر صدر نشین بازار

ژاپنی مقتدر صدر نشین بازار

نیسان ایکس تریل پرچمدار رتبه نخست فروش خودروهای SUV و کراس اور نیسان در بازارهای بین المللی

 

به نقل از کمپانی نیسان در یوکوهاما-ژاپن، سهم بازار این شرکت از فروش خودروهای کراس اور و SUV نیسان در جهان بیش از ۱۲درصد در سال ۲۰۱۷ افزایش داشته و به بیش از ۲ میلیون دستگاه در این سال رسیده است.

به نقل از نیسان، مدل های کراس اور و SUV این شرکت که سهم عظیمی در افزایش فروش ایفا نموده اند، مدلهای نیسان کیکس، ایکس-تریل (روگ)، قشقایی، پاترول و اینفینیتی QX30 می باشند. فروش این مدل ها در سال گذشته حدود ۲۳۰۰۰۰ دستگاه افزایش یافته است.

118322_New_Nissan_X_Trail_4WD

نیسان کیکس تنها در اولین سال فروش خود در مکزیک، امریکای لاتین و چین موفق به فروش ۱۰۹۰۰۰ دستگاه شده است. این مدل نیسان، در امریکا و کانادا بزودی عرضه می گردد و انتظار می رود به روند فروش این خودرو شتاب بیشتری بخشیده شود.

دانیل شیلاچی، معاون ارشد اجرایی نیسان، اظهار داشت: ما فروش کراس اور و SUV را نزدیک به ۲۳۰۰۰۰ دستگاه در سال گذشته افزایش دادیم و انتظار می رود در سال ۲۰۱۸ این فروش با عرضه نیسان کیکس در امریکا و کانادا، اینفینیتی QX50  در جهان و آغاز فروش داتسون کراس در اندونزی شتاب چند برابری بگیرد.

Nome documento - RIV2-k5jC-U432001067939266xUH-1224x916@Corriere-Web-Sezioni-593x443

نیسان ایکس-تریل (روگ) و نیسان قشقایی، ۱٫۳۸ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۷ فروش داشته اند و با افزایش ۱۰درصدی نسبت به سال گذشته، پرچمدار رتبه نخست حجم فروش خودروهای نیسان شدند.

فروش قدرتمند نیسان پاترول در ایالات متحده و خاورمیانه ۷۹درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و ۸۰۰۰۰ دستگاه سهم فروش محصولات نیسان را شامل می گردد. این خودرو کماکان یکی از پرطرفدارترین مدل های نیسان در جهان می باشد.

فروش کراس اورهای لوکس اینفینیتی به نسبت سال گذشته ۹درصد افزایش داشته و فروش ۱۴۵۱۲۵ دستگاه خودرو در سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داده است.

مجموعاً، بر اساس آمار، فروش مدل های کراس اور و SUV نیسان در جهان، رشد ۹۴درصدی در امریکای لاتین و ۱۶درصدی در امریکای شمالی و چین را بهمراه داشته است.

 

Nissan global sales driven by strong momentum in crossover and SUV models - Graphic

محصولات نیسان در بازار ایران نیز به لطف خدمات و سیستم فروش متفاوت شرکت جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی نیسان در ایران،‌ موفق شد تا در مدت زمان کوتاهی از معرفی به بازار کارنامه خوبی کسب کند. شرکت جهان نوین آریا در حال حاضر محصولات جوک و ایکس-تریل را با شرایط فروش متنوع و آپشن های مختلف در قالب پکیج های فروش نوروزی و تحویل فوری ۵ روزه با پلاک ارائه می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.jna-nissan.ir مراجعه فرمایید.