نیسان و DeNA از سرویس رانندگی آسان در ژاپن رونمایی می‌کنند

[jw7-video n="1"]

تست‌های میدانی با شرکت‌کنندگان محلی در ماه مارس ۲۰۱۸ در یوکوهاما انجام می‌شوند.

نیسان و شرکت DeNA از برند Easy Ride یا «رانندگی آسان» رونمایی کردند. این دو شرکت در کنار یکدیگر در حال توسعه یک سرویس حمل نقل رباتیک هستند. نیسان و DeNA برنامه تست‌های میدانی با مشارکت مردم عادی را نیز اعلام کرده‌اند. تست‌های میدانی در روزهای ۵ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸ در منطقه میناتومیرای در یوکوهامای ژاپن انجام خواهند شد.

نیسان و DeNA همکاری خود را برای توسعه یک سرویس حمل و نقل جدید که از فناوری‌های خودران بهره می‌گیرد، در ژانویه ۲۰۱۷ آغاز کردند. این دو شرکت در نظر دارند تا چشم‌انداز حمل و نقل هوشمند نیسان و خودروهای هوشمند و متصل این شرکت را با تجربه DeNA در توسعه حمل‌ونقل «بدون راننده» و تخصص این شرکت در اینترنت و هوش مصنوعی ترکیب کنند.

مشتریان می‌توانند مقصد مورد نظر خود را بسته به هدف خود مشخص کنند. نیسان و DeNA می‌خواهند پشتیبانی از چند زبان و همچنین پایش سیستم از دور را به منظور اطمینان از ایمنی مشتریان به این سیستم اضافه کنند.

درحال بارگزاری...

 

نیسان و DeNA امسال تست‌های فنی میدانی را با یک خودروی بدون راننده آغاز کردند و هم‌اکنون ثبت نام متقاضیان برای مشارکت در تست این سیستم آغاز شده است.

نیسان و DeNA در نظر دارند تا این سرویس را به عنوان یک زیرساخت جدید که جایگزین روش‌های کنونی حمل و نقل خواهد شد، معرفی کنند. مشتریان می‌توانند به راحتی به مقاصد جدیدی سفر کنند. نیسان و DeNA امیدوارند که این سرویس انرژی جدیدی در شهرها و محله‌ها ایجاد کند.

درباره DeNa

DeNA که نام آن به صورت دی-اِن-اِی تلفظ می‌شود، طیف گسترده‌ای از خدمات موبایل و آنلاین را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. خدمات این شرکت‌، حوزه‌هایی نظیر بازی‌های رایانه‌ای، تجارت الکترونیک، سرگرمی، سلامت، خودرو و… را در بر می‌گیرند. این شرکت که در سال ۱۹۹۹ تأسیس شد، ۲۰۰۰ نفر پرسنل دارد و دفتر مرکزی آن در توکیو واقع شده است.