نیسان فرانتیر ۱۰ هزار سال به گذشته سفر می‌کند

نیسان فرانتیر ۱۰ هزار سال به گذشته سفر می‌کند

«سفر اکتشافی نیسان در جستجوی گذشته برزیل» با هدف ارج‌نهادن اماکن باستانی برزیل آغاز می‌شود

یک سفر ماجراجویانه و هیجان انگیز در کشور برزیل برای دیدار شگفت‌انگیزترین صخره‌های باستانی برزیل که قدمت آنها به ۱۰ هزار سال پیش می‌رسد، آغاز شده است. نیسان فرانتیر این سفر را رهبری می‌کند. پروژه «سفر اکتشافی نیسان در جستجوی گذشته برزیل» با هدف ارج نهادن اماکن باستانی برزیل آغاز شده است که بعضی از آنها در سازمان ملل به ثبت رسیده‌اند.

این پروژه تعهد نیسان برای نزدیکی بیشتر به مشتریان برزیلی و خلق ارزش برای این کشور را به نمایش می‌گذارد. نیسان قصد دارد تا با این سفر در پژوهش‌های باستان‌شناسی در زمینه شناخت نقش و نگارهای حک‌شده بر دیواره‌های صخره‌ای در برزیل مشارکت کند. بعضی از این اماکن باستانی در خارج از برزیل شهرت نسبتا بیشتری دارند تا در داخل این کشور. نقاشی‌های موجود در غارهای این کشور نشانگر آن است که بیش از ۱۲ هزار پیش انسان‌ها در این صخره‌ها سکنی گزیده‌اند.

ناوگانی از خودروهای نیسان فرانتیر در این سفر خبرنگاران و مهمانان را به گذشته می‌برند. این سفر از جاده و بیراهه می‌گذرد و از ایالت‌های مختلفی گذر می‌کند. مهمانان از اماکن باستانی دیدن می‌کنند و در کنار محققان، باستان‌شناسان و افراد دیگری که در حفاظت از این اماکن می‌کوشند، می‌توانند تجربه‌ای منحصر به فرد داشته باشند.

نیسان-فرانتیر-آفرود

از زمان گشایش مجموعه صنعتی ریسِنده در ریودوژانیرو در سال ۲۰۱۴، نیسان در تلاش بوده تا یکپارچگی و یکرنگی خود را با جامعه محلی افزایش دهد و از توسعه اجتماعی و فرهنگی برزیل حمایت کند.

راجرو لورو، مدیر روابط عمومی شرکت می‌گوید: «ما بر این باوریم که اتفاقات بزرگی در تاریخ ما افتاده‌اند که ما از آنها به قدر کافی آگاه نیستیم. حتی ممکن است کسانی که در تلاش برای حفاظت از آثار باستانی هستند نیز اینچنین باشند. در نتیجه ما بر آن شدیم تا این سفر اکتشافی را برای خبرنگاران و مهمانان برگزار کنیم تا بتوانند تاریخ غنی برزیل را بشناسند. ما می‌توانیم به روش‌های مختلفی محصولات خود را تبلیغ کنیم. اما با این روش به طور همزمان به میراث فرهنگی کشور نیز خدمت می‌کنیم.»

برای رسیدن به مکان‌های مختلف مورد نظر در این سفر، مسافران پشت فرمان نیسان فرانتیر جدید که در ماه مارس سال جاری برای فروش در نمایندگی‌های نیسان در برزیل عرضه شد، می‌نشینند. در پس ظاهر مدرن، استوار و قدرتمند فرانتیر، شاسی نیسان فرانتیر نسل ۱۲ مستحکم‌تر، سبک‌تر و بادوام‌تر از نسل‌های پیشین نهفته است. شاسی نردبانی با طراحی C دوبل، سختی و مقاومتی دوچندان خواهد داشت. این خودرو در ۳۳ کشور آمریکای لاتین به فروش می‌رسد و یکی از پرفروش‌ترین خودروهای نیسان در این منطقه است.