نیسان جایزه باارزش‌ترین ناوگان حمل‌و‌نقل در امریکا را دریافت کرد

نیسان جایزه باارزش‌ترین ناوگان حمل‌و‌نقل در امریکا را دریافت کرد
  • نیسان در دومین سال متوالی در صدر فهرست معتبر باارزش‌ترین ناوگان خودروها قرار می‌گیرد.
  • پیروزی ۷ مدل نیسان تکرار می‌شود و مدل محبوب NV200 بار چهارم باارزش‌ترین خودرو برای ناوگان حمل‌و‌نقل به عنوان یک ون تجاری کوچک لقب می‌گیرد.
  • نیسان لیف که پرفرو‌ش‌ترین خودروی الکتریکی امریکا در جهان است جایزه باارزش‌ترین خودرو برای ناوگان حمل‌ونقل در کلاس خودروهای الکتریکی و پلاگین هایبرید را دریافت می‌کند.
  • نیسان ورسا، ورسا نوت، آلتیما، NV 1500 و NV 3500 نیز افتخاراتی کسب کردند.

 ۲ سال متوالی نیسان در جوایز باارزش‌ترین ناوگان حمل‌ونقل در امریکا که توسط موسسه وینسنتریک اعلام می‌شود، بیش از هر خودروساز دیگری جایزه دریافت کرده است. اکنون که دوازدهمین سال اجرای این برنامه است، موسسه وینسنتریک خودروهایی را که از نظر هزینه‌های چرخه حیات در کلاس خود بهترین هستند را شناسایی می‌کند تا به سازمان‌ها کمک کند بهترین خودروها را برای ناوگان حمل‌ونقل خود انتخاب کنند. این موسسه هزینه مالکیت بیش از ۲۴۰۰ مدل مختلف از خودرو را بر اساس مسائل مربوط به استفاده رایج از ناوگان حمل‌ونقل از قبیل عواملی مانند افت ارزش خودرو، مصرف سوخت، نگهداری و تعمیرات تحلیل می‌کند.

خودروهای نیسان که در کلاس‌های مختلف برنده شده‌اند به شرح زیر هستند:

2017_Nissan_Versa_Note_06

نیسان ورسا پلاس – ۲ سال متوالی باارزش‌ترین خودروی کوچک برای ناوگان حمل‌ونقل

2017_Nissan_Versa_Note_01

نیسان ورسا نوت S پلاس – ۲ سال متوالی باارزش‌ترین هاچبک کوچک برای ناوگان حمل‌ونقل

2016_nissan_altima_05

نیسان آلتیما S 2.5 لیتر – ۲ بار متوالی باارزش‌ترین سدان متوسط برای ناوگان حمل‌ونقل

2017_nissan_LEAF_03

نیسان لیف S  – دو سال متوالی باارزش‌ترین خودروی الکتریکی/پلاگین هایبرید برای ناوگان حمل‌ونقل

2017_nissan_nv200_02

نیسان NV200 S – چهار بار متوالی باارزش‌ترین ون تجاری کوچک حمل بار برای ناوگان حمل‌ونقل

2016_nissan_nv_cargo_van_01

نیسان NV1500 S  – دو سال متوالی باارزش‌ترین ون بزرگ با ظرفیت حمل بار نیم تن برای ناوگان حمل‌ونقل

2016_nissan_nv_passenger_van_01

نیسان NV3500 S – دو سال متوالی باارزش‌ترین ون مسافربری بزرگ با ظرفیت ۱ تن برای ناوگان حمل‌ونقل

دن مونک، معاون و مدیر ارشد بازایابی و فعالیت‌های بازاریابی نیسان گفت:

«باعث افتخار ماست که دومین سال متوالی از سوی موسسه وینسنتریک به عنوان برنده برتر شناخته شدیم. به خصوص اینکه خودروهای نیسان در کلاس خودروهای سواری، خودروهای الکتریکی و ون‌های کوچک و بزرگ جایزه دریافت کردند. استفاده از خودرو در ناوگان حمل‌ونقل تجاری یک آزمایش بزرگ در شرایط واقعی برای هر خودرویی محسوب می‌شود و ما افتخار می‌کنیم که خودروهای نیسان همچنان مورد تایید متخصصین صنعت حمل‌ونقل هستند.»

دیوید ورستر، رئیس موسسه وینسنتریک گفت:

«امسال پیروزی متوالی خودروهای ناوگان حمل‌ونقل نیسان بسیار شگفت‌انگیز بود. ما شاهد بودیم که بسیاری از محصولات نیسان کمترین هزینه نگهداری و استهلاک در کلاس خودشان را ارائه دادند که در کسب نتایج درخشان نیسان در برنامه جوایز ناوگان حمل‌ونقل بسیار تاثیرگذار بود.»

نیسان با افزودن مدل‌های تک‌کابین جدید و King Cab به طیف مدل‌های نیسان تیتان جدید و تیتان XD، با جدیت فروش خودروهای تجاری و خودروهای ناوگان حمل‌ونقل را دنبال می‌کند. مدل‌های جدید نیسان تیتان مانند نیسان NV200، NV Cargo و ون‌های مسافربری NV از گارانتی ۵ ساله یا ۱۶۰ هزار کیلومتر سپر‌ تا ‌سپر که بهترین گارانتی در صنعت حمل‌ونقل است، برخوردار هستند.

درباره موسسه وینسنتریک:

موسسه وینسنتریک با پژوهش در زمینه‌های مربوط به ارزش خودرو، به صنعت خودرو اطلاعات، دانش و آگاهی ارائه می‌دهد.‌ بسیاری از موسسات از جمله AOL، BMW، مجله ناوگان حمل‌و‌نقل تجاری، سایت Cars.com، شورولت، سایت Fleet-Central.com، مرسدس‌بنز، NADA Guides و تویوتا از اطلاعات و داده‌های موسسه وینسنتریک استفاده می‌کنند تا دانش خودرویی مشتریان خود را افزایش دهند. وینسنتریک که شرکتی با مسئولیت محدود است تحلیل و گردآوری اطلاعات در مورد خودرو را به صورت خصوصی انجام می‌دهد و دفتر مرکزی آن در دهکده بینگهام فارمز در ایالت میشیگان است.