نیسان با برگزاری دوره آموزش رانندگی رایگان از خریداران GT-R استقبال می‌کند

نیسان با برگزاری دوره آموزش رانندگی رایگان از خریداران GT-R استقبال می‌کند

تمام خریداران نیسان GT-R که خودروی خود را بین ۱۴ نوامبر ۲۰۱۶ و ۳۱ مارس ۲۰۱۷ خریداری کرده باشند، فرصت آموزش رانندگی رایگان را در پیست مشهور بین‌­المللی ویرجینیا دریافت می‌کنند.

در این هفته از تعطیلات، نیسان با اعلام این موضوع که خریداران همراه با خرید یک GT-R مدل ۲۰۱۷ یک روز کامل آموزش رانندگی رایگان در پیست افسانه‌­ای بین‌­المللی ویرجینیا واقع در دنویل دریافت می‌­کنند، از مالکین جدید GT-R استقبال می­‌کند.

مالکین پس از آب­‌بندی کامل خودرو می‌­توانند همراه با یک مربی برجسته آموزش رانندگی اسپرت که شیوه‌­های درست رانندگی را به آن‌ها یاد می‌­دهد، با خودروهایشان در یکی از ۵ مسیر پیست ویرجینیا رانندگی کنند.

آقای اریک لدیو، مدیر بازاریابی خودروهای اسپرت نیسان در آمریکای شمالی گفت: «نیسان GT-R یکی از شناخته­‌شده‌­ترین و شگفت­‌انگیزترین خودروهای اسپرت در بازار امروز است اما مکان‌‌های خیلی کمی برای استفاده کامل از توانایی­‌های این خودرو در شرایط امن، کنترل­‌شده و تحت ­نظارت وجود دارد. معرفی پیستی مانند پیست بین‌­المللی ویرجینیا به مالکین GT-R برای تجربه رانندگی در سطح جهانی تحت نظارت و با مسئولیت مربیان آموزش رانندگی، ایده خوبی بود.»

وقتی یک مالک جدید GT-R خودروی خود را تحویل می­‌گیرد در مراحل بعدی راهنمایی می‌شود که چطور آموزش رانندگی رایگان در پیست را رزرو کند (البته هزینه اقامت و تدارکات و … به عهده مالک است). مالکین می­‌توانند از منطقه محلی که شامل جاده‌­های فوق‌­العاده برای رانندگی، استراحتگاه‌­ها و مکان­‌های مناسب برای خرید است نیز بازدید کنند.

آقای لدیو افزود: «لازم به ذکر است که مالکین GT-R درحالی‌که گارانتی کامل خودروهایشان را حفظ می­‌کنند می‌­توانند با خودروی شخصی در این دوره آموزش رانندگی شرکت کنند که چنین چیزی در صنعت خودرو کمیاب است.»

GTR_VIR2

 

درباره پیست بین‌­المللی ویرجینیا:

پیست بین‌­المللی ویرجینیا یکی از مهم­ترین پیست‌­های آمریکا است که مسابقات آماتور و حرفه‌ای را در کلاس خودروهای مدرن و کلاسیک برگزار کرده و تسهیلات رفاهی مدرنی به حاضران ارائه می‌دهد. مسیرهای پیست بین­‌المللی ویرجینیا که یک پیست آزمایش رانندگی برجسته در صنعت خودرو به شمار می­‌رود توسط مجله Car & Driver، ۶ مسیر برتر رانندگی لقب گرفتند و ریشه داشتن در آمریکای جنوبی و مهمان­‌نوازی آن را تبدیل به یکی از مساعدترین پیست­ها کرده است. این پیست که نزدیک مرز کارولینای شمالی و ویرجینیا واقع شده است از ریچموند فقط ۲ ساعت و از فرودگاه‌های بین‌­المللی پیدمونت­-تراید و رالی-دورهام حدود ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه فاصله دارد.

پیست بین‌­المللی ویرجینیا تسهیلاتی از قبیل محل اقامت، صرف شام، چشمه آب‌­معدنی، باشگاه مخصوص رانندگان، کارتینگ، مسابقات آفرود، تیراندازی، مسیر مخصوص تست شتاب جانبی و غیره ارائه می‌­دهد. محوطه پیست موقعیت منحصربه­‌فردی دارد و تسهیلات ویژه‌­ای برای آسایشگاه­‌های جمعی، فعالیت­‌های گروهی و سالن کنفرانس دارد. بخش‌­هایی از این پیست برای اجاره در اختیار فعالان حوزه مسابقات خودرو قرار دارد.