نیسان ایکس‌ تریل در ایران رونمایی شد

نیسان ایکس‌ تریل در ایران رونمایی شد

پنجشنبه ۱۶ دی‌ماه، شرکت جهان نوین آریا دومین خودروی وارداتی خود را رونمایی کرد. نیسان ایکس‌ تریل، یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوور‌های نیسان است که در کنار برادر کوچکتر خود، یعنی نیسان قشقایی، در بسیاری از بازارهای جهان جزو پرفروش‌ترین خودروها قرار می‌گیرند.

نیسان ایکس‌ تریل ایران با موتور ۲٫۵ لیتری و جعبه دنده ضریب پیوسته (CVT) به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو همچنین به فناوری سپر ایمنی نیسان مجهز بوده و امتیاز ۵ ستاره ایمنی را از EuroNCAP دریافت کرده است. آپشن‌های نیسان ایکس‌ تریل شامل هشدار سیستم نقطه کور، ۶ کیسه هوا، هشدار رانندگی بین خطوط، سیستم تهویه دوگانه، دکمه استارت، گرمکن صندلی‌های جلو، سانروف پانوراما، چراغ‌های LED مخصوص روز، آینه‌های جانبی جمع‌شونده، سنسور باران، سیستم‌های ترمز ABS و EBD و ESP، سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها TPMS، سیستم Start/Stop، سیستم مانیتور ۳۶۰ درجه و … نصب شده است.

xtrail

قیمت نیسان ایکس-تریل ٢٠١۶ با موتور ٢۵٠٠ سی‌سی و قدرت خروجی ١٧١ اسب بخار در ایران ٢۴٨ میلیون تومان و با تحویل ۳۰ روز کاری در نظر گرفته شده است.

شرکت جهان ‌نوین آریا در نظر دارد در سال اول فعالیت خود، کار را با چهار مدل از خودروهای نیسان آغاز کند. پیش از این نیسان جوک توسط این شرکت به بازار عرضه شده و نیسان ایکس‌ تریل دومین خودرو از فهرست ۴ خودروی شرکت جهان نوین است. این شرکت در نظر دارد در پایان سال اول فعالیت خود، یکی از ۴ شرکت برتر وارد‌کننده خودرو از نظر سهم بازار باشد.

اما رونمایی از این غول دوست‌داشتنی با یک اتفاق دیگر نیز همراه بود. شرکت جهان نوین به سرعت در حال گسترش سیستم فروش و خدمات پس از فروش خود است. تا کنون در ۹ استان کشور، نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش این شرکت انتخاب و فعال شده‌اند و راه‌اندازی شعبات دیگر نیز در دست اقدام است. آیین رونمایی نیسان ایکس‌ تریل نیز با افتتاح یکی از این شعبه‌ها، یعنی شعبه نیاوران در آدرس خیابان باهنر، پس از سه‌راه یاسر، قبل از پمپ بنزین نیاوران همزمان شد و اطمینان خاطر بیشتری به مشتریان بخشید.

درباره مشخصات فنی منحصر به فرد نیسان ایکس‌ تریل می‌توانید مطالب بیشتری را در سایت جهان نوین آریا بخوانید.