معرفی آکادمی GT نیسان

معرفی آکادمی GT نیسان

از بازی‌کردن بابازی کامپیوتری تا راننده مسابقه‌ای در ۴ مرحله

 

نیسان و شرکت سونی اولین آکادمی GT را در سال ۲۰۰۸ برگزار کردند و از آن زمان تا‌به‌حال این برنامه منطق و سنت مسابقات خودرویی را به چالش کشیده است. این آکادمی افرادی که در بازی‌های کامپیوتری تبحر دارند را انتخاب می‌کند و در مدت چند ماه به آنها کمک می‌کند تا تبدیل به رانندگان حرفه‌ای برای نیسان شوند.

gtps

تعیین صلاحیت به صورت آنلاین

آیا در کودکی در این رویا بوده‌اید که یک راننده مسابقه‌ای باشید؟ خب، این رویا ممکن است هنوز هم دور از واقعیت نباشد.چرا که آکادمی GT می‌تواند شما را پشت فرمان یک خودروی مسابقه‌ای واقعی قرار دهد و یک شغل واقعی در مسابقات خودرویی به شما اهدا کند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که در بازی گرن توریسمو ۶ در مرحله فینال ملی مقام کسب کنید. بله، مسلما باید مهارت شکست‌دادن ۴۰۰ هزار رقیب را نیز داشته باشید. ۲۰ نفر به مرحله بعدی راه می‌یابند. ممکن است شما یکی از آن ۲۰ نفر باشید.

 

مرحله فینال ملی

برای شرکت در فینال ملی صلاحیت کسب کنید و با بهترین رانندگان گرن توریسمو در آمریکا رقابت تنگاتنگی داشته باشید. البته همه چیز در مهارت بازی خلاصه نمی‌شود؛ آزمایش سلامت جسمانی و مهارت را نیز پشت سر می‌گذارید و اگر در این آزمون قبول شوید با یک خودروی اسپرت واقعی نیسان در یک پیست مسابقه واقعی رانندگی خواهید کرد.

 

اردوی مسابقه‌ای بین‌المللی

اگر تا این مرحله پیشرفت کنید به زودی درخواهید یافت که از این به بعد دیگر شبیه یک بازی کامپیوتری نیست. یک گروه منتخب از شرکت‌کنندگاننهایی به پیست افسانه‌ای سیلوراستون در انگلستان راه پیدا می‌کنند تا به مدت یک هفته رقابت سنگینی با هم داشته باشند.این رقابت، برنده را در میان بازندگان مشخص می‌کند.

 

جایزه نهایی شانس شرکت در رقابت ۲۴ ساعته دوبی

«برنامه آموزش رانندگان»در آکادمی GT کسانی را که با بازی‌های کامپیوتری بازی کرده‌اند، به رانندگان مسابقه‌ای تبدیل می‌کند؛ اما رقابت طاقت‌فرسای ۲۴ ساعته دوبی است که از این رانندگان، یک راننده حرفه‌ای می‌سازد. تیم آکادمی GT در سال ۲۰۱۴ پرچم شطرنجی را از آن خود کرد و خودروهای این کلاس را با اختلاف شگفت‌انگیز ۲۵ دور پیست شکست داد.

Nissan-GT-Academy-nomex-and-helmet