مدیرعامل شرکت نیسان: نفر اول فهرست اثرگذارترین شخصیت‌های ۲۰۱۶ فرانسه در LinkedIn

مدیرعامل شرکت نیسان: نفر اول فهرست اثرگذارترین شخصیت‌های ۲۰۱۶ فرانسه در LinkedIn

مدیرعامل و رئیس هیأت‌مدیره اتحاد رنو‌ـ‌نیسان، آقای کارلوس گوسن، در فهرست Top Voices وب‌سایت LinkedIn در فرانسه به عنوان نفر اول انتخاب شد.

این سایت در مقاله‌ای که درباره فهرست ۱۰ شخصیت اثرگذار در شبکه اجتماعی خود نوشته بود، این‌گونه نوشت: «آقای گوسن به راحتی در صدر جدول اثرگذارترین شخصیت‌ها قرار گرفت. ۷۶۰ هزار نفر صفحه او را دنبال می‌کنند، و در کنار انتشار ۳۰ مقاله، هر روز گزارش‌هایی در صفحه او منتشر می‌شود.»

این اولین بار است که سایت LinkedIn فهرست اثرگذارترین شخصیت‌های خود را در مورد کشور فرانسه منتشر می‌کند.

ساندرین شووَن، سردبیر خبری فرانسوی سایت LinkedIn می‌نویسد: «هدف ما این بود که ببینیم چه کسانی توانسته‌اند به موضوع صحبت ۱۲ میلیون کاربر فرانسوی و ۴۶۷ میلیون کاربر جهانی ما تبدیل شوند.»

آقای گوسن از سال ۲۰۱۴ یکی از چهره‌های اثرگذار این سایت بوده است. این فهرست شامل ۵۰۰ نفر است که در حوزه‌های اقتصاد، سیاست، کسب‌و‌کار و کارآفرینی فعالیت می‌کنند.

در رتبه‌بندی میان چهره‌های اثرگذار، عواملی مانند تعداد نظرات، تعداد لایک‌ها، تعداد بازنشرهای هر مقاله، رشد تعداد دنبال‌کنندگان، حجم فعالیت خود فرد در شبکه، و تعداد دفعات انتخاب‌شدن مقاله‌های فرد در شبکه به عنوان مقاله‌های برتر سایت، در نظر گرفته می‌شود.

شووَن می‌گوید: «۱۰ صدای برتر توانسته‌اند با کیفیت بالای مقاله‌هایشان در سایت، خود را از دیگران متمایز می‌کنند. آن‌ها درباره مسائل گوناگونی همچون برگزیت، کارآفرینی، برابری جنسیتی در شرکت‌ها و تحول دیجیتال نوشته‌اند.»

 مقاله‌ای با نام توقف صنعت خودرو: زمان تغییر فرا رسیده است یکی از پرخواننده‌ترین مقاله‌های آقای گوسن در سال گذشته بوده است. می‌توانید تمام نوشته‌های او را اینجا بخوانید.