رونمایی از نیسان آلتیمای نیسمو میشل کاروسو

[jw7-video n="1"]

تیم موتوراسپرت نیسان پیش از مسابقات قهرمانی خودروهای سوپراسپرت در استرالیا، از نیسان آلتیمای میشل کاروسو که بدنه آن ترکیب رنگ جدیدی دارد، رونمایی کرده است. نیسان آلتیمای شماره ۲۳ از ترکیب تازه‌ای از ۳ رنگ اصلی برند نیسان، یعنی قرمز و سفید و سیاه برخوردار شده است. این ترکیب رنگ‌­ها از سال ۲۰۱۵ زینت‌بخش خودروی کاروسو هستند.

کاروسو در مسابقات قهرمانی فصل گذشته در مجموع به مقام دهم رسید و به عنوان راننده برتر نیسان ظاهر شد. این جوان ۳۳ ساله در مسابقات داروین سال گذشته یک پیروزی به­‌یادماندنی از آن خود کرد که دومین پیروزی نیسان از زمان بازگشت این کارخانه به صحنه مسابقات تورینگ کار استرالیا در سال ۲۰۱۳ بوده است.

درحال بارگزاری...

کاروسو می‌گوید: «معرفی نیسان آلتیمای سوپراسپرت شماره ۲۳ برای فصل جدید مسابقات قهرمانی سال ۲۰۱۷ اتفاقی فوق‌العاده است. این سومین فصلی است که من با نیسان آلتیمای نیسمو در این رقابت شرکت می­‌کنم و عاشق ظاهر جدید این خودرو هستم … ظاهر جدید خودرو شیک و کلاسیک است و من را یاد ترکیب رنگ­‌هایی می‌­اندازد که در خودروهای نیسان اسکای­لاین در اواخر دهه ۸۰ به چشم می­‌خورد.»

نیسان شماره ۲۳ کاروسو یکی از ۴ آلتیمایی است که با پشتیبانی تیم موتوراسپرت نیسان به همراه تاد و ریک کلی، مالکین این تیم و راننده تازه‌­وارد، سیمونا سیلوسترو، در مسابقه شرکت می­‌کنند. خودروهای نیسانِ تاد و ریک کلی قرار است قبل از آزمایش رسمی تایر در پارک موتوراسپرت سیدنی رونمایی شوند.

تمام خودروهای سوپراسپرت شرکت­‌کننده، در این آزمایش رسمی حضور پیدا می­‌کنند تا با تایرهای جدید دانلوپ که برای مسابقات فصل ۲۰۱۷ معرفی شدند، آشنایی پیدا کنند. کاروسو احساس می­‌کند این تایرها یک شروع غیرقابل­ پیش‌­بینی را در این رقابت رقم می‌زنند.

او افزود: «من حس می­کنم این مسابقه یکی از رقابتی­ترین فصل­ها برای خودروهای مسابقه­ای سوپراسپرت است که در تاریخ ثبت خواهد شد. قوانین جدید تایر در مسابقات، تیم­های شرکت­کننده را در بوته آزمایش می­گذارد. تیم موتوراسپرت نیسان برای مسابقات به اندازه همه رانندگان آمادگی دارد و من بی‌­صبرانه منتظرم تا با لاستیک‌های جدید در پارک موتوراسپرت سیدنی رانندگی کنم.»

ریچاد امری رئیس نیسان در استرالیا می‌­گوید: «سال ۲۰۱۷ برای تیم موتوراسپرت نیسان یک سال به یادماندنی خواهد بود. ما با آمادگی کامل و بیشترین سطح آگاهی و مهارت راننده تا به امروز، وارد مسابقات قهرمانی خودروهای سوپراسپرت فصل ۲۰۱۷ دراسترالیا خواهیم شد. نیسان آلتیمای نیسمو شماره ۲۳ با ترکیب رنگ جدیدش شگفت‌­انگیز به نظر می­‌رسد و ما به دنبال همان سرعت بالا و نتایج درخشانی هستیم که در دور اول مسابقات سالیانه Clipsal 500 در سال گذشته به آن دست یافتیم. امسال حضور سیمونا سیلوسترو در تیم موتوراسپرت نیسان نیز بسیار شگفت‌­انگیز است.

سیلوسترو دریایی از مهارت را که از شرکت در مسابقات در کلاس‌­های مختلف به دست آورده است با خود به تیم ما می­آورد و من مطمئنم که تلفیق تجربه وسیع او با تجربیات میشل کاروسو، ریک و تاد کلی باعث می‌­شود تیم ما در مرحله تعیین خط در شروع مسابقه یکی از بهترین جایگاه­‌ها را کسب کند.»

رقابت قهرمانی خودروهای سوپراسپرت در مسابقات سالیانه Clipsal 500 از دوم تا پنجم ماه مارس آغاز خواهد شد.