بنیاد نیسان به دنبال موارد مناسب برای اعطای کمک‌های مالی در سال ۲۰۱۸

بنیاد نیسان به دنبال موارد مناسب برای اعطای کمک‌های مالی در سال ۲۰۱۸
  • بنیاد نیسان از سال ۱۹۹۲ تاکنون بیش از ۱۰ میلیون دلار جایزه به ۱۲۰ سازمان غیرانتفاعی که هدفشان ارتقای درک و احترام نسبت به گروه‌های قومی- فرهنگی بود، اعطا کرده است.
  • بنیاد نیسان هرساله جوایزی را به سازمان‌های غیرانتفاعی در کالیفرنیا، جورجیا، میشیگان، می‌سی‌سی‌پی، نیویورک، تنسی و تگزاس اهدا می‌کند.

بنیاد نیسان تقاضانامه‌های مربوط به درخواست مشارکت مالی سال ۲۰۱۸ را هم‌اکنون پذیرش می‌کند. از سازمان‌های غیرانتفاعی مستقر در کالیفرنیای جنوبی، تگزاس شمالی، تنسی میانه، می‌سی‌سی‌پی مرکزی، میشیگان شرقی، نیویورک و مناطق متروی آتلانتا که برنامه‌هایی در راستای مأموریت بنیاد نیسان برای احترام به تنوع فرهنگی و قومیتی دارند، دعوت می‌شود تا درخواست‌های خود را ارسال کنند.

ویکی اسمیت، مدیر بنیاد نیسان می‌گوید: «بنیاد ما خود را به غنی‌سازی زندگی مردم در جوامع مختلفی که نیسان در آن‌ها مشغول فعالیت است، متعهد می‌داند. این بنیاد از آن دسته از برنامه‌های آموزشی حمایت می‌کند که تحسین‌کننده و مشوق ارزش تنوع فرهنگی و قومیتی در هر جامعه هستند.»

سال ۲۰۱۷ بیست و پنجمین سالگرد تأسیس بنیاد نیسان بود. این بنیاد در پاسخ به ناآرامی مدنی پدید آمده در پی ماجرای رودنی کینگ در نواحی نزدیک دفتر فروش و بازاریابی نیسان، در کالیفرنیای جنوبی تشکیل شد. دغدغه معترضان در این ناآرامی‌ها، عدم رعایت برابری در حقوق شهروندی مهاجران و افراد غیرسفیدپوست در ایالات متحده بود.

بنیاد نیسان طی ۲۵ سال گذشته بالغ‌بر ۱۰ میلیون دلار به بیش از ۱۲۰ سازمان غیرانتفاعی حامی تنوع فرهنگی و قومیتی کمک کرده است. این فعالیت‌های به اشکال گوناگون هنری، آموزشی، اجتماعی و عمومی انجام می‌شود. بنیاد نیسان برای ثبت‌نام سازمان‌های متقاضی دریافت چنین کمک‌هایی و به‌منظور پرهیز از هدر دادن کاغذ که خود در راستای مأموریت جهانی نیسان برای پشتیبانی از جهانی سبزتر است، برنامه کامپیوتری آنلاینی را راه‌اندازی کرده است.